Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2017-03-31 13:34:02 5928

Szép fotók. Egy bagolylepke.

Előzmény:
cc Creative Commons License 2017-03-20 21:29:41 5927

őszintén szólva fogalmam sincs.

én em1et használok a 60/2.8cal, általában a legtágabb blendével

 ez egy kakukk tojás, ez a 30as makróval készült.

az is biztos, hogy nekem a gépváz összeilleszti a képeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!