Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-03-28 08:07:22 13622

Az sem rossz, szeretem a tökfőzeléket, de ahhoz nem okvetlen kell cukkini.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2017-03-28 07:48:24 13621

Én leginkább tökfőzeléket csinálok a cukkiniból, akármennyit meg tudnék enni belőle.

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2017-03-27 10:42:36 13620

Rajongok a cukkiniért, simán kirántva is, de a sonkával és sajttal töltött cukkiniért még jobban.

Ami az ellenőrt illeti, fel sem tételezhető, hogy ő bármi fontosból kimaradna!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!