|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-04-05 19:08:30
|
6155
|
Májusi ivarérés ide vagy oda, de ma a kis fehér tojód testvérét megpetélte a gácsér és az hagyta, pedig eddig mindig elmenekült. Olyan nagy lett az összetartozás, hogy ma egy ólba mentek be este záráskor. Figyeld, hátha nálad is hasonló történik. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-03-27 10:29:25
|
6147
|
Köszönöm, nem tudok már többféle baromfit tartani, nincs több hely. Ami van, az kell az idei szaporulatnak. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-03-26 20:32:06
|
6146
|
tudom off,de japán tyúk-kakas érdekel? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-03-25 08:19:04
|
6145
|
Most vasárnap lesz 25 hetes. Május 14-én lesz 32 hetes, akkor már ivarérett lesz. Biztos, hogy idén lesz még majd kiskacsája. Jövi - a gácsérod nagyon kezes lett, már érti a gyere ki, itt a kaja, futás aludni - kat. Nagyon szép állat, köszönöm. A tyúkok ontják a tojásokat, szerintem nemsoká lesz kotlós, amit ígértem neked.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|