Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-04-05 19:08:30 6155

Májusi ivarérés ide vagy oda, de ma a kis fehér tojód testvérét megpetélte a gácsér és az hagyta, pedig eddig mindig elmenekült. Olyan nagy lett az összetartozás, hogy ma egy ólba mentek be este záráskor. Figyeld, hátha nálad is hasonló történik.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-03-27 10:29:25 6147

Köszönöm, nem tudok már többféle baromfit tartani, nincs több hely. Ami van, az kell az idei szaporulatnak.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-03-26 20:32:06 6146

tudom  off,de   japán tyúk-kakas   érdekel?

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-03-25 08:19:04 6145

Most vasárnap lesz 25 hetes. Május 14-én lesz 32 hetes, akkor már ivarérett lesz. Biztos, hogy idén lesz még majd kiskacsája. Jövi - a gácsérod nagyon kezes lett, már érti a gyere ki, itt a kaja, futás aludni - kat. Nagyon szép állat, köszönöm. A tyúkok ontják a tojásokat, szerintem nemsoká lesz kotlós, amit ígértem neked.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!