Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-03-27 10:42:36 13620

Rajongok a cukkiniért, simán kirántva is, de a sonkával és sajttal töltött cukkiniért még jobban.

Ami az ellenőrt illeti, fel sem tételezhető, hogy ő bármi fontosból kimaradna!

 

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-26 17:33:22 13618

Szomszéd pacik.

Cukkíni

Vezérigazgató elvtársúr is ott hengergőcölt. :))))))))))))))

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2017-03-26 17:20:23 13617

Kérdéseim vannak:

- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?

- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?

- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.

- Hol van a főellenőr????

 

Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!