|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-03-27 10:42:36
|
13620
|
Rajongok a cukkiniért, simán kirántva is, de a sonkával és sajttal töltött cukkiniért még jobban.
Ami az ellenőrt illeti, fel sem tételezhető, hogy ő bármi fontosból kimaradna!
|
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2017-03-26 17:33:22
|
13618
|
Szomszéd pacik.
Cukkíni
Vezérigazgató elvtársúr is ott hengergőcölt. :))))))))))))))
 
|
|
Előzmény:
 |
iiko46
2017-03-26 17:20:23
|
13617
|
Kérdéseim vannak:
- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?
- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?
- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.
- Hol van a főellenőr????
Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|