|
|
|
|
 |
p21-feri-tb2
2017-03-26 17:33:22
|
13618
|
Szomszéd pacik.
Cukkíni
Vezérigazgató elvtársúr is ott hengergőcölt. :))))))))))))))
 
|
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2017-03-26 17:20:23
|
13617
|
Kérdéseim vannak:
- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?
- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?
- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.
- Hol van a főellenőr????
Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :))) |
|
Előzmény:
 |
p21-feri-tb2
2017-03-26 16:36:57
|
13616
|
Madárkák helyett nekem ők jutottak szurkolónak. :-))))))))))))))))))

Motorozás helyett meg ez a járgány került használatba. :-))))))))

Földbe került néhány féle mag.
      
Jókedvemet a virágok is tetézték. :-)))))
  
A fárasztó munka után jutalmul falatozhattam........... :-)))))))

Ja! És már 1200liter esővizet is sikerült bespájzolni. :-)))))))))))

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|