Keresés

Részletes keresés

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-26 17:33:22 13618

Szomszéd pacik.

Cukkíni

Vezérigazgató elvtársúr is ott hengergőcölt. :))))))))))))))

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2017-03-26 17:20:23 13617

Kérdéseim vannak:

- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?

- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?

- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.

- Hol van a főellenőr????

 

Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :)))

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-26 16:36:57 13616

Madárkák helyett nekem ők jutottak szurkolónak. :-))))))))))))))))))

Motorozás helyett meg ez a járgány került használatba. :-))))))))

Földbe került néhány féle mag.

Jókedvemet a virágok is tetézték. :-)))))

A fárasztó munka után jutalmul falatozhattam........... :-)))))))

Ja! És már 1200liter esővizet is sikerült bespájzolni. :-)))))))))))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!