|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-03-27 10:40:35
|
13619
|
Lehet, hogyabban bíztak, hogy a sárgarépa nekik is terem?
Ami az ebédedet illeti, finom, viszont nagyon megérdemelted! |
|
 |
iiko46
2017-03-26 17:20:23
|
13617
|
Kérdéseim vannak:
- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?
- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?
- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.
- Hol van a főellenőr????
Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :))) |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2017-03-26 16:36:57
|
13616
|
Madárkák helyett nekem ők jutottak szurkolónak. :-))))))))))))))))))

Motorozás helyett meg ez a járgány került használatba. :-))))))))

Földbe került néhány féle mag.
      
Jókedvemet a virágok is tetézték. :-)))))
  
A fárasztó munka után jutalmul falatozhattam........... :-)))))))

Ja! És már 1200liter esővizet is sikerült bespájzolni. :-)))))))))))

|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2017-03-25 16:23:18
|
13615
|
Rémlik, hogy ma délelőtt is láttam kedvenc madárkámat. Úgy veszem észre, helyesli, hogy kihelyeztem a növényeket az erkélyre. Először is le tud szállni a polc szélére, (ezeken tartom a kis cserepeket) másodszor pedig a kavicsos földből ő is szemelgethet aprócska köveket. Előrelátóan beszerezem egy zacskóra való kaktuszföldet és időnként megnézem, kell-e utánpótlás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|