Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-03-27 10:40:35 13619

Lehet, hogyabban bíztak, hogy a sárgarépa nekik is terem?

Ami az ebédedet illeti, finom, viszont nagyon megérdemelted!

iiko46 Creative Commons License 2017-03-26 17:20:23 13617

Kérdéseim vannak:

- A pacik a tieid, vagy kíváncsi szomszédok?

- Amiket olyan jó nagy távolságra ültettél, azok dinnyék, tökök, vagy mik?

- Az esővizet ne nagyon reklámozd, nem tudom, hogy már kell-e fizetni érte, vagy ez még csak terv.

- Hol van a főellenőr????

 

Ami nem kérdés: a kaja igen jól néz ki, biztosan ehető is. :)))

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-26 16:36:57 13616

Madárkák helyett nekem ők jutottak szurkolónak. :-))))))))))))))))))

Motorozás helyett meg ez a járgány került használatba. :-))))))))

Földbe került néhány féle mag.

Jókedvemet a virágok is tetézték. :-)))))

A fárasztó munka után jutalmul falatozhattam........... :-)))))))

Ja! És már 1200liter esővizet is sikerült bespájzolni. :-)))))))))))

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2017-03-25 16:23:18 13615

Rémlik, hogy ma délelőtt is láttam kedvenc madárkámat. Úgy veszem észre, helyesli, hogy kihelyeztem a növényeket az erkélyre. Először is le tud szállni a polc szélére, (ezeken tartom a kis cserepeket) másodszor pedig a kavicsos földből ő is szemelgethet aprócska köveket. Előrelátóan beszerezem egy zacskóra való kaktuszföldet és időnként megnézem, kell-e utánpótlás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!