|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2017-03-25 14:52:14
|
3010
|
Most is olyanról írok.
De a lenti kérdés air2 - pro-ra vonatkozott.
Ha ipad3-at veszel használtan készülj fel apróbb akadásokra,és az ios 10-et már nem lehet rá feltenni. |
|
A hozzászólás:
 |
Városliget Fényőre
2017-03-25 13:10:27
|
3009
|
Tehát ipad3 - 64 GB-t érdemes venni? (Csak használtan kétezik?) |
|
Előzmény:
 |
silent hunter 3
2017-03-25 10:44:01
|
3007
|
Nincs óriási különbség, az utóbbi években már csak finomítgatnak a jól bevált recepten. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|