|
|
|
|
 |
Városliget Fényőre
2017-03-25 13:10:27
|
3009
|
Tehát ipad3 - 64 GB-t érdemes venni? (Csak használtan kétezik?) |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2017-03-25 10:44:01
|
3007
|
Nincs óriási különbség, az utóbbi években már csak finomítgatnak a jól bevált recepten. |
|
Előzmény:
 |
Denon x4300
2017-03-23 12:38:29
|
3006
|
Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni, hogy milyen óriási különbség van (az áron kívül:) a 128 GB-os Apple iPad Air 2 és az Apple iPad Pro között?
Ha mailezésre, játszani, fotó/videó készítésre, skype-olásra használnám föleg, akkor van-e óriási elönye annak, ha a drágábbat választom?
Válaszaitokat elöre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|