|
|
|
|
 |
atrego
2017-03-24 19:48:17
|
4866
|
ételmaradékot rengeteget kapok ingyemn,annyit,hogy a majdnem 200 pipim nem győzi megenni.2 malackát simán tunék tartani belőle.A magokhoz drágán jutok,mert Budapesten élek és autóm nincs.régebben tartottam disznót,azok Cornwall-ok voltak,de ilyenhez nem jutok hozzá.Azok gyönyörűek voltak csak moslékon és zöldön.Volt egy "házikedvenc" duroc kan is,de azt megvették apaállatnak jó pénzért,levitték vidékre |
|
A hozzászólás:
 |
öreg mtzs
2017-03-23 19:40:22
|
4865
|
Azért egy kis kukoricát adj nekik nem haragszanak meg érte!:) |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-03-20 01:02:14
|
4862
|
milyen disznó tartható ételmaradékon,zöldségen,kenyéren,cukrászsüteményen mag és táp nélkül? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|