Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-03-24 19:48:17 4866

ételmaradékot    rengeteget kapok ingyemn,annyit,hogy  a  majdnem  200   pipim  nem  győzi  megenni.2  malackát   simán  tunék  tartani  belőle.A   magokhoz   drágán  jutok,mert  Budapesten  élek    és   autóm  nincs.régebben  tartottam   disznót,azok  Cornwall-ok   voltak,de   ilyenhez  nem  jutok hozzá.Azok gyönyörűek  voltak csak moslékon és  zöldön.Volt   egy  "házikedvenc" duroc kan is,de  azt megvették   apaállatnak  jó pénzért,levitték   vidékre

A hozzászólás:
öreg mtzs Creative Commons License 2017-03-23 19:40:22 4865

Azért egy kis kukoricát adj nekik nem haragszanak meg érte!:)

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-03-20 01:02:14 4862

milyen disznó tartható ételmaradékon,zöldségen,kenyéren,cukrászsüteményen mag és táp nélkül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!