Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-03-25 08:19:04 6145

Most vasárnap lesz 25 hetes. Május 14-én lesz 32 hetes, akkor már ivarérett lesz. Biztos, hogy idén lesz még majd kiskacsája. Jövi - a gácsérod nagyon kezes lett, már érti a gyere ki, itt a kaja, futás aludni - kat. Nagyon szép állat, köszönöm. A tyúkok ontják a tojásokat, szerintem nemsoká lesz kotlós, amit ígértem neked.

 

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-03-23 11:28:11 6144

fehérke ivarérett egyébként?egy  harmadával kisebb az én lány   kacsámnál

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-18 18:16:59 6138

Várom a tavaszt és a zárlat feloldását. Elkerítettem terményes zsákokkal a kifutóikat, így békésebb. Különben szépen eszik, iszik, mosakszik. Fehérke jól van már?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!