Keresés

Részletes keresés

sosildi Creative Commons License 2017-03-23 10:20:51 6143

Köszönöm, rendben lesznek, mindkettő szelíd, de jól kijönnek egymással is.

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-03-22 13:39:06 6142

Fontos, hogy mindketten ivarérettek legyenek.

Előzmény:
sosildi Creative Commons License 2017-03-21 10:22:53 6140

Új belépőként üdvözlök mindenkit aki itt van. Gondban vagyunk, most költöztünk vidékre, és baromfitartásba szeretnénk kezdeni. A helyükkel nincs gond, de ami a legsürgősebb, örökbe fogadtunk egy eddig családtagként tartott némakacsa lányt. Szeretnénk egy gácsért hozzá, de félünk, nem lesz olyan szelíd, mint a lány. Nem fordulhat elő, hogy nem jönnek ki egymással?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!