|
|
|
|
 |
sosildi
2017-03-23 10:20:51
|
6143
|
Köszönöm, rendben lesznek, mindkettő szelíd, de jól kijönnek egymással is. |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-03-22 13:39:06
|
6142
|
Fontos, hogy mindketten ivarérettek legyenek. |
|
Előzmény:
 |
sosildi
2017-03-21 10:22:53
|
6140
|
Új belépőként üdvözlök mindenkit aki itt van. Gondban vagyunk, most költöztünk vidékre, és baromfitartásba szeretnénk kezdeni. A helyükkel nincs gond, de ami a legsürgősebb, örökbe fogadtunk egy eddig családtagként tartott némakacsa lányt. Szeretnénk egy gácsért hozzá, de félünk, nem lesz olyan szelíd, mint a lány. Nem fordulhat elő, hogy nem jönnek ki egymással? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|