Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2017-03-20 21:16:49 5926

Szia. Nem tudom mi lehet a gond, de szerintem használj minél kisebb blendét, hogy az élességek naggyából összejöjjenek. Én canont használok, és Zerene stacker progit. Az alábbi fotó pentacon harmonika és pentacon 50/1,8 megfordítva, 22 blendével. Ablakban, és derítővakuzás diffúzorral. A harmonika helyett közgyűrűk is jók.

Üdv: Béla

Előzmény:
Kersti Creative Commons License 2017-03-19 11:56:43 5925

Kedves makrósok!
Társfórumon már feltettem a kérdést, és választ is kaptam rá, de nekem nem jön össze.
Konkrétan: egy Olympus OM-D EM10 II vázzal és egy Olympus M.Zuiko 60/2,8-as macroval fotózok.
A váz tudja a focus stackinget ezzel az obival.

Végigpróbáltam a lehetőségeket a lépésközökkel és a fotók számával, de nem kaptam olyan eredményt amit vártam.
Szobai körülmények között fotóztam, állványról egy Aputure körvakúval.
Valaki tud konkrét tanácsot adni hogy csinálja, mit rontottam el hogy az eredmény elég gyengécske.
Teszek fel néhány fotót különböző lépésközökkel, a fotók száma 10 amiket összefűztem.

https://drive.google.com/drive/folders/0B8QilTFr5CMndXlIOGJqd2ZrQ1k?usp=sharing

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!