Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2017-03-21 17:14:51 233

na. nekem ma hoztak 180 nm tető faanyagot, gerendák , szigetelés. csak 2 tetőablak meg pár cucc.

1M ft vót. 

és alig hoztak valamit. 

 

szerinted?  határ a csillagos ég. 

A hozzászólás:
pizzamare Creative Commons License 2017-03-20 14:28:22 232

Nem túlzó a 40-50 millió egy 100 nm2-es házra?

 

 

Előzmény:
murray Creative Commons License 2017-03-20 10:09:43 231

ezt nem lehet tudni. a semmiből egy 100 nmes ház épitése 40M. sztem 50 de mindegy. +a telek 

 

 

de faragni kell a költségeken. nem a Kamu-bau építési kft-t megbízni aki 3szoros munkadíjat számol! 

helyi mesterekkel kell egyeztetni.  

 

nem tudjuk mit vettél. a vályogot lebontanám az mindig gond lesz.  

azért elég sok 20M ft. nagyon okosan ki lehet hozni belőle egy jó állapotot.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!