|
|
|
|
 |
murray
2017-03-21 17:14:51
|
233
|
na. nekem ma hoztak 180 nm tető faanyagot, gerendák , szigetelés. csak 2 tetőablak meg pár cucc.
1M ft vót.
és alig hoztak valamit.
szerinted? határ a csillagos ég. |
|
A hozzászólás:
 |
pizzamare
2017-03-20 14:28:22
|
232
|
Nem túlzó a 40-50 millió egy 100 nm2-es házra?
|
|
Előzmény:
 |
murray
2017-03-20 10:09:43
|
231
|
ezt nem lehet tudni. a semmiből egy 100 nmes ház épitése 40M. sztem 50 de mindegy. +a telek
de faragni kell a költségeken. nem a Kamu-bau építési kft-t megbízni aki 3szoros munkadíjat számol!
helyi mesterekkel kell egyeztetni.
nem tudjuk mit vettél. a vályogot lebontanám az mindig gond lesz.
azért elég sok 20M ft. nagyon okosan ki lehet hozni belőle egy jó állapotot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|