Keresés

Részletes keresés

pizzamare Creative Commons License 2017-03-20 14:28:22 232

Nem túlzó a 40-50 millió egy 100 nm2-es házra?

 

 

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2017-03-20 10:09:43 231

ezt nem lehet tudni. a semmiből egy 100 nmes ház épitése 40M. sztem 50 de mindegy. +a telek 

 

 

de faragni kell a költségeken. nem a Kamu-bau építési kft-t megbízni aki 3szoros munkadíjat számol! 

helyi mesterekkel kell egyeztetni.  

 

nem tudjuk mit vettél. a vályogot lebontanám az mindig gond lesz.  

azért elég sok 20M ft. nagyon okosan ki lehet hozni belőle egy jó állapotot.  

Előzmény:
pizzamare Creative Commons License 2017-03-20 09:26:33 230

Köszönöm!

 

Akkor ez kulcsrakészen 20 mft-ből elvileg kihozható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!