|
|
|
|
 |
pizzamare
2017-03-20 14:28:22
|
232
|
Nem túlzó a 40-50 millió egy 100 nm2-es házra?
|
|
A hozzászólás:
 |
murray
2017-03-20 10:09:43
|
231
|
ezt nem lehet tudni. a semmiből egy 100 nmes ház épitése 40M. sztem 50 de mindegy. +a telek
de faragni kell a költségeken. nem a Kamu-bau építési kft-t megbízni aki 3szoros munkadíjat számol!
helyi mesterekkel kell egyeztetni.
nem tudjuk mit vettél. a vályogot lebontanám az mindig gond lesz.
azért elég sok 20M ft. nagyon okosan ki lehet hozni belőle egy jó állapotot. |
|
Előzmény:
 |
pizzamare
2017-03-20 09:26:33
|
230
|
Köszönöm!
Akkor ez kulcsrakészen 20 mft-ből elvileg kihozható? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|