Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2017-03-20 10:09:43 231

ezt nem lehet tudni. a semmiből egy 100 nmes ház épitése 40M. sztem 50 de mindegy. +a telek 

 

 

de faragni kell a költségeken. nem a Kamu-bau építési kft-t megbízni aki 3szoros munkadíjat számol! 

helyi mesterekkel kell egyeztetni.  

 

nem tudjuk mit vettél. a vályogot lebontanám az mindig gond lesz.  

azért elég sok 20M ft. nagyon okosan ki lehet hozni belőle egy jó állapotot.  

A hozzászólás:
pizzamare Creative Commons License 2017-03-20 09:26:33 230

Köszönöm!

 

Akkor ez kulcsrakészen 20 mft-ből elvileg kihozható?

Előzmény:
murray Creative Commons License 2017-03-20 08:32:03 229

a vályog miatt bármi lehet.. 

tetőre számolj 3M-t kb. nekem most megy ennyiből remélem kijön. 

a többire 6-8M  talán. én 5 Mnál tartok és nem volt benne vályog és alap megerősités. 

 

fűtés kond kazán: 1,5-2M

hőszigetelés :1,5-2M

villany 500-1M

víz: 500-1M

stb

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!