|
|
|
|
 |
pizzamare
2017-03-20 09:26:33
|
230
|
Köszönöm!
Akkor ez kulcsrakészen 20 mft-ből elvileg kihozható? |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2017-03-20 08:32:03
|
229
|
a vályog miatt bármi lehet..
tetőre számolj 3M-t kb. nekem most megy ennyiből remélem kijön.
a többire 6-8M talán. én 5 Mnál tartok és nem volt benne vályog és alap megerősités.
fűtés kond kazán: 1,5-2M
hőszigetelés :1,5-2M
villany 500-1M
víz: 500-1M
stb
|
|
Előzmény:
 |
pizzamare
2017-03-19 22:54:35
|
228
|
Kedves Hozzáértők!
Segítséget szeretnék kérni!
Vásároltunk egy 140nm2-es ingatlant amiből 60nm2 vályog a többi tégla építés. A vályog tégla alappal így alap erősítésre és aljzatbetonra is szükség lenne. Valamint teljes felújítás, új tető, tulajdonképpen csak a ház váza maradna. Víz , villany, gáz bevezetve. Csatorna a telek előtt.
Hozzávetőlegesen milyen nm2 árral lehet kalkulálni?
Köszönettel:
Nagy György |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|