Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2017-03-15 10:11:13 6148

Amíg el tudják adni ilyen áron is, addig szerintem hülyék lennének nem emelni. Van rá kereslet, megveszik. Bár szerintem egyre több ember kezd el gondolkozni, mert most már nagyon sok forgalmazó árához képest olcsóbb a gázzal való fűtés. (Persze ehhez kell egy gázzal működő rendszer.)

 

 

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-03-15 07:18:20 6146

Felénk-Heves megye,a brikett ára már az egekben,75-95 ft,már vicc kategória,pofátlan vicc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!