|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-03-09 08:40:21
|
13606
|
Ez jó ötlet! A cicus éppen vedlik, ezért naponta fésülgetem, nem is hiába. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2017-03-08 17:17:43
|
13605
|
Erről jut eszembe, ha fésülitek a szőrösöket, a kifésült macskaszőrt tegyétek olyan helyre, ahol a madárkák megtalálják. Boldogan viszik fészekbélésnek! |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2017-03-08 15:59:50
|
13604
|
Nemrég tanúja voltam egy szégyentelen rablásnak, de sehogy nem tudtma megakadályozni8. Egy elszánt feketerigó odarepült a légykapók üres fészkéhez, és egy csőrre való fészwekbélés anyaggal távozott. Micsoda világ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|