Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2017-03-04 18:21:23 13603

Nagyon jó helyen lehet, hogy ilyen hamar kikelt. Én még csak ma vetettem el a magokat, 4 féle paradicsomot meg 6 féle paprikát. Nem sokat, mert én csak a balkonon tudom nevelgetni, de tavaly is egész nyáron a saját termésemet csipegettem.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-04 17:39:01 13602

Növöget a paradicsom. :))))))))))

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2017-02-26 10:24:22 13599

Igen, jelentős hányadukból biztos lesz! Már csak azért is, mert van, aki figyelemmel kíséri a folyamatot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!