Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
black56 Creative Commons License 2017-03-03 23:14:51 16562

Szia! El-Nikkor 150-nel van és mással is, ha érdekel privátban keress.

Előzmény:
fuzesi_bandi Creative Commons License 2017-03-02 16:22:11 16561

Sziasztok! Ilyen lencsével van valakinek tapasztalata?
http://www.soosfoto.hu/aukcio/12823/el-nikkor-4-75mm-nagyitogep-objektiv-m-39-6x6-os-negativhoz


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!