Keresés

Részletes keresés

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-03-04 17:39:01 13602

Növöget a paradicsom. :))))))))))

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2017-02-26 10:24:22 13599

Igen, jelentős hányadukból biztos lesz! Már csak azért is, mert van, aki figyelemmel kíséri a folyamatot.

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-02-25 17:48:32 13598

Na ha már szóba került a telek. Ma elültettük a magokat. (palánta akcióóóó indul) :))))))))))))

(minőség ellenőr elvtárs is ott lábatlankodott) :)))))))

 

Remélem lesz belőlük valami..........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!