Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2017-02-26 14:04:32 13600

A felügyelő szigorúan ellenőriz, jajjj annak a magnak, ami nem akar kikelni!

Csimpolya Creative Commons License 2017-02-26 10:24:22 13599

Igen, jelentős hányadukból biztos lesz! Már csak azért is, mert van, aki figyelemmel kíséri a folyamatot.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-02-25 17:48:32 13598

Na ha már szóba került a telek. Ma elültettük a magokat. (palánta akcióóóó indul) :))))))))))))

(minőség ellenőr elvtárs is ott lábatlankodott) :)))))))

 

Remélem lesz belőlük valami..........

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2017-02-24 15:09:53 13597

Délelőtt kilátogattam a telekre, és azt láttam, hogy 1, azaz egy darab hóvirág hajlandó olt kivirágozni! Ennek si örültem, eszemben sem volt letépni, inkább gyönyörködtem benne. Sajna, nem volt macska látogatóm, de azért kitettem pár szem száraztápot, ne mondhassák, hogy nem vagyok vendégszerető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!