|
|
|
|
 |
iiko46
2017-02-26 14:04:32
|
13600
|
A felügyelő szigorúan ellenőriz, jajjj annak a magnak, ami nem akar kikelni! |
|
 |
Csimpolya
2017-02-26 10:24:22
|
13599
|
Igen, jelentős hányadukból biztos lesz! Már csak azért is, mert van, aki figyelemmel kíséri a folyamatot. |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2017-02-25 17:48:32
|
13598
|
Na ha már szóba került a telek. Ma elültettük a magokat. (palánta akcióóóó indul) :))))))))))))
 
(minőség ellenőr elvtárs is ott lábatlankodott) :)))))))

 
Remélem lesz belőlük valami.......... |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2017-02-24 15:09:53
|
13597
|
Délelőtt kilátogattam a telekre, és azt láttam, hogy 1, azaz egy darab hóvirág hajlandó olt kivirágozni! Ennek si örültem, eszemben sem volt letépni, inkább gyönyörködtem benne. Sajna, nem volt macska látogatóm, de azért kitettem pár szem száraztápot, ne mondhassák, hogy nem vagyok vendégszerető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|