Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017-02-24 15:34:00 3001

Ez komoly.

En is megvettem az air 2-t mar tobb mint egy eve,az ipad 3 meg maradt a gyereknek de mindig panaszkodik,hogy hasznalhatatlan,hat ez tenyleg az.

ok.koszi,,igy,h kerik 40ezerert odaadom.

A hozzászólás:
Betfair user Creative Commons License 2017-02-24 15:24:21 3000

Sajnos semmit sem lehet vele tenni, a rohadék apple szándékosan lassítja le a régi dolgokat, ha vesztek még valaha apple eszközt, max egyszer érdemes frissíteni a következő kiadásra. Nekem Air 2 van, 9.3.1-el, egyszer frissítettem a gyári 8-asról, de többször nem fogom, mert nem akarok lassulást, pedig ezek a mocsadékok naponta ajánlották fel hogy frissítsek, és nem nyomhattam arra hogy nem, csak arra hogy később, de aztán meguntam hogy naponta basztatnak a frissítéssel, és egy dolgot tehettem, letöröltem a frissítést és letöltöttem mindenféle szarságot hogy a 64 gigás ipadom csurig tele legyen, hogy utána már ne tudja automatán letölteni a frissítést, így már nem zargatnak a frissítéssel, és sokkal nyugodtabb az életem. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2017-02-24 15:03:06 2999

Sziasztok.

Nagyon megkimelt ipad 3-unk 9.3.5-el olyan lassu es akadozos,hogy mar szinte hasznalhatatlan!

Tulzas nelkul olyannyira,hogy inkabb nem hasznaljuk mert minden betoltes 10masodperc meg annal ks tobb.

Lehet ezzel valamit csinalni a reseten kivul,vagy mehet a szemetbe?

koszonom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!