|
|
|
|
 |
Törölt nick
2017-02-24 15:34:00
|
3001
|
Ez komoly.
En is megvettem az air 2-t mar tobb mint egy eve,az ipad 3 meg maradt a gyereknek de mindig panaszkodik,hogy hasznalhatatlan,hat ez tenyleg az.
ok.koszi,,igy,h kerik 40ezerert odaadom. |
|
A hozzászólás:
 |
Betfair user
2017-02-24 15:24:21
|
3000
|
Sajnos semmit sem lehet vele tenni, a rohadék apple szándékosan lassítja le a régi dolgokat, ha vesztek még valaha apple eszközt, max egyszer érdemes frissíteni a következő kiadásra. Nekem Air 2 van, 9.3.1-el, egyszer frissítettem a gyári 8-asról, de többször nem fogom, mert nem akarok lassulást, pedig ezek a mocsadékok naponta ajánlották fel hogy frissítsek, és nem nyomhattam arra hogy nem, csak arra hogy később, de aztán meguntam hogy naponta basztatnak a frissítéssel, és egy dolgot tehettem, letöröltem a frissítést és letöltöttem mindenféle szarságot hogy a 64 gigás ipadom csurig tele legyen, hogy utána már ne tudja automatán letölteni a frissítést, így már nem zargatnak a frissítéssel, és sokkal nyugodtabb az életem. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2017-02-24 15:03:06
|
2999
|
Sziasztok.
Nagyon megkimelt ipad 3-unk 9.3.5-el olyan lassu es akadozos,hogy mar szinte hasznalhatatlan!
Tulzas nelkul olyannyira,hogy inkabb nem hasznaljuk mert minden betoltes 10masodperc meg annal ks tobb.
Lehet ezzel valamit csinalni a reseten kivul,vagy mehet a szemetbe?
koszonom |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|