|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2017-02-25 08:20:30
|
3003
|
Nekem is ipad 3 van még mindig, és nincs problémám a 9.3.5-tel. Enyhén belassuk néha, dehát már a ios 7 -es óta ilyen. |
|
 |
Aszpirin
2017-02-24 20:01:12
|
3002
|
Azért nekem ez egy kicsit gyanús, ennyire azért nem kellene lassú legyen szerintem. Nézzétek meg a használatot a beállításokbna, nincs-e valami app, ami a háttérben fut. Csak egy tipp. Illetve érdemes más hálózatban is kipróbálni, mert az sem elképzelhetetlen, hogy a routerrel van valami inkompatibilitása. Csak egy tipp.
Az, hogy az Apple lassítja szándékosan a régebbi eszközöket, egy közkeletű hiedelem, tudomásom szerint nincs rá bizonyíték, de tény, hogy a belassulás-érzés létezik, ezt én is tapasztaltam korábbi eszközeimen. |
|
 |
Betfair user
2017-02-24 15:24:21
|
3000
|
Sajnos semmit sem lehet vele tenni, a rohadék apple szándékosan lassítja le a régi dolgokat, ha vesztek még valaha apple eszközt, max egyszer érdemes frissíteni a következő kiadásra. Nekem Air 2 van, 9.3.1-el, egyszer frissítettem a gyári 8-asról, de többször nem fogom, mert nem akarok lassulást, pedig ezek a mocsadékok naponta ajánlották fel hogy frissítsek, és nem nyomhattam arra hogy nem, csak arra hogy később, de aztán meguntam hogy naponta basztatnak a frissítéssel, és egy dolgot tehettem, letöröltem a frissítést és letöltöttem mindenféle szarságot hogy a 64 gigás ipadom csurig tele legyen, hogy utána már ne tudja automatán letölteni a frissítést, így már nem zargatnak a frissítéssel, és sokkal nyugodtabb az életem. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-02-24 15:03:06
|
2999
|
Sziasztok.
Nagyon megkimelt ipad 3-unk 9.3.5-el olyan lassu es akadozos,hogy mar szinte hasznalhatatlan!
Tulzas nelkul olyannyira,hogy inkabb nem hasznaljuk mert minden betoltes 10masodperc meg annal ks tobb.
Lehet ezzel valamit csinalni a reseten kivul,vagy mehet a szemetbe?
koszonom |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|