Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zöld Bika Creative Commons License 2017-02-19 08:31:01 6141

Óvatosan az ilyen kinyilatkoztatásokkal! Az, hogy milyen brikett jó valakinek soktényezős játék. Nekem kazánban például a tégla használhatatlan. Az eltérő összetétel és gyártástechnológia más viselkedésű briketteket eredményez. Minden tüzelőberendezéshez meg kell keresni a megfelelőt.

 

A szétszedhető henger egyébként nem alágyújtós még véletlenül sem. És van akinél az dolgozik a leghatékonyabban.

Előzmény:
amplitudinis2 Creative Commons License 2017-02-18 14:30:03 6139

Gyanum szerint alágyújtóssal akarsz fűteni.

 

A legjobb a téglatest alakú brikett. Abból is a világos nyers fa színű.

 

Kamillóba nem lesz feltétlenül jó. Meg kell nézni a méretezését.

A füstjáratokat. Továbbá az égésteret.

Azt lehet csinálni, hogy egy plusz rostélyra megemelten rakod be a hasábokat.

Lehet úgy hogy egy rostély vasbólból készített doboz. Főleg ha üvegajtós a kályha.

(Mert összeomlik a gúla.....)

 

Legjobb úgy, hogy kettő hosszában, rá kettő keresztben egy pedig a tetejére.

Igy mindig van elegendő légrés közte is, körülötte is.

Mekkora a kémény? 130-150-200?

Mekkora a kályha kw?

 

5db /nap elég volt egy 6x6x4 régi polgári nappalijában

de az szokásos 130 csempés lengyel 5-ös füstjáratos cserépkályha volt.)

 

A fabrikett őse egyébként az volt, hogy régen a fűrészport vasdobozba aminek fenekébe

csöveket lehetett beledugni, bele a fűrészpor megdöngölve vascsövek kivéve felülről meggyújtva.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!