|
|
|
|
 |
atrego
2017-03-23 11:28:11
|
6144
|
fehérke ivarérett egyébként?egy harmadával kisebb az én lány kacsámnál |
|
 |
atrego
2017-02-18 22:30:10
|
6139
|
sértődött volt,csak most kezdett rendesen enni |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-18 18:16:59
|
6138
|
Várom a tavaszt és a zárlat feloldását. Elkerítettem terményes zsákokkal a kifutóikat, így békésebb. Különben szépen eszik, iszik, mosakszik. Fehérke jól van már?
|
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-02-18 09:23:32
|
6137
|
nagy hely a megoldás |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|