Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-03-23 11:28:11 6144

fehérke ivarérett egyébként?egy  harmadával kisebb az én lány   kacsámnál

atrego Creative Commons License 2017-02-18 22:30:10 6139

sértődött volt,csak most kezdett rendesen  enni

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-18 18:16:59 6138

Várom a tavaszt és a zárlat feloldását. Elkerítettem terményes zsákokkal a kifutóikat, így békésebb. Különben szépen eszik, iszik, mosakszik. Fehérke jól van már?

 

 

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-02-18 09:23:32 6137

nagy hely a megoldás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!