Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-18 18:16:59 6138

Várom a tavaszt és a zárlat feloldását. Elkerítettem terményes zsákokkal a kifutóikat, így békésebb. Különben szépen eszik, iszik, mosakszik. Fehérke jól van már?

 

 

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-18 09:23:32 6137

nagy hely a megoldás

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-17 08:51:54 6136

Mi a teendő, ha két gácsér csatázik? Nem engedem a fizikai érintkezést, a kerítés előtt fújnak egymásra egész nap. Remélem, azért esznek is! Hagyjam, hogy ők döntsék el az alá és fölérendeltséget? Féltem őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!