|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-18 18:16:59
|
6138
|
Várom a tavaszt és a zárlat feloldását. Elkerítettem terményes zsákokkal a kifutóikat, így békésebb. Különben szépen eszik, iszik, mosakszik. Fehérke jól van már?
|
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-18 09:23:32
|
6137
|
nagy hely a megoldás |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-17 08:51:54
|
6136
|
Mi a teendő, ha két gácsér csatázik? Nem engedem a fizikai érintkezést, a kerítés előtt fújnak egymásra egész nap. Remélem, azért esznek is! Hagyjam, hogy ők döntsék el az alá és fölérendeltséget? Féltem őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|