|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-02-18 12:01:13
|
39660
|
Látom, ezek a cicák jó húsban vannak ::) |
|
A hozzászólás:
 |
AnnKa
2017-02-17 22:22:51
|
39659
|
Szia, Tibbe, szép estét kívánok és Mindenkinek a topikon!:) Örülök nagyon Neked, látom ám, hogy milyen kedves, segítőkész vagy most is, mint mindig is voltál. Jól látom a honlapodon, hogy vannak szépséges kicsikéid?:) Klubtagod is vagyok.
Lélekben, gondolkodásban fiatalos vagyok, meg vékonyabb.:)
Nagyon igaz, ne csak egy napon tegyük, én kettő menhelyet támogatok.
A kép a Népszigeten készült régebben, manccsal étkező cica.
Sziasztok!:)
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|