Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2017-02-18 12:01:13 39660

Látom, ezek a cicák jó húsban vannak ::)

A hozzászólás:
AnnKa Creative Commons License 2017-02-17 22:22:51 39659

Szia, Tibbe, szép estét kívánok és Mindenkinek a topikon!:) Örülök nagyon Neked, látom ám, hogy milyen kedves, segítőkész vagy most is, mint mindig is voltál. Jól látom a honlapodon, hogy vannak szépséges kicsikéid?:) Klubtagod is vagyok.

Lélekben, gondolkodásban fiatalos vagyok, meg vékonyabb.:)

Nagyon igaz, ne csak egy napon tegyük, én kettő menhelyet támogatok.

A kép a Népszigeten készült régebben,           manccsal étkező cica.

Sziasztok!:)

 

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2017-02-17 16:44:48 39658

Szia Ann.ka! Jól vagy? SZERESSŰK EGYMÁST ÉS A MACSKÁKAT NE CSAK VALENTIN NAPON!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!