|
|
|
|
 |
AnnKa
2017-02-17 22:22:51
|
39659
|
Szia, Tibbe, szép estét kívánok és Mindenkinek a topikon!:) Örülök nagyon Neked, látom ám, hogy milyen kedves, segítőkész vagy most is, mint mindig is voltál. Jól látom a honlapodon, hogy vannak szépséges kicsikéid?:) Klubtagod is vagyok.
Lélekben, gondolkodásban fiatalos vagyok, meg vékonyabb.:)
Nagyon igaz, ne csak egy napon tegyük, én kettő menhelyet támogatok.
A kép a Népszigeten készült régebben, manccsal étkező cica.
Sziasztok!:)
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Ann.Ka
2017-02-14 23:35:54
|
39657
|
Tibbe kedves, szervusz.:) Neked és a betérőknek is:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|