Keresés

Részletes keresés

Psziche Creative Commons License 2017-02-19 23:45:11 5929

Én még nem voltam Cipruson, de jó néhány éve tervezgetem Ayia Napát, úgyhogy lassan köpöm-vágom a szállásokat és egyebeket.

Mindkettőt jó hotelnek tartják, a Nissi Beach Resortnak valamivel még jobb az értékelése és persze sokkal szebb környezetben található, mint a Pavlo Napa. Viszont a Nissi öböl a legzsúfoltabb, legzajosabb strandja Ayia Napának, minden nap (március közepétől november közepéig) 13-19 óráig beach party van iszonyú techno zenével és rengeteg tökrészeg tinédzserrel. A Nissi Beach hotel előtti partszakasz persze nyugodtabb, de nyilván áthallatszik valamennyire a lárma. Aki békésebb strandra vágyik, annak az Asterias szállodát ajánlanám a Makronissos öbölben, hasonló árban van, mint a Nissi Beach, de a környezet, a kert, a parkosítás itt is gyengébb a Nissihez képest.

 

Csak nem utazási irodával mennétek? Mennyibe kerülne így egy hét a két szállodában? (Én mindenképp egyénileg mennék a wizz járatával.)

A Nissi Beach egész jó áron van a bookcyprus szállásközvetítő oldalon, sokkal olcsóbb, mint pl. a booking.com-on vagy akár a szálloda saját weboldalán.

 

A hozzászólás:
Vesper85 Creative Commons License 2017-02-17 13:35:02 5918

Sziasztok! 

Pavlo Napa Hotel vagy Nissi Beach Resort? 

Utóbbi megéri a felárat?

15 hós babával utaznánk szeptemberben.

Minden hozzászólást köszönök!

V.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!