Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2017-02-16 20:55:51 24342

Bocs, az első link nem az volt:

https://mainecooncica.wordpress.com/cim1/kivalasztas/

 

 

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2017-02-16 20:54:29 24341

A jó tenéysztő az, aki ezeknek a kritériumoknak megfelel:

https://otthonterkep.hu/elad%C3%B3-sor/Budapest+XII/100--m/200-500-nm/kiss+j%C3%A1nos+alt%C3%A1bornagy+utca-k%C3%B6zepes_%C3%A1llapot%C3%BA-h%C3%A1zk%C3%B6zponti-1793488?utm_source=velvet&utm_medium=cikk_velvet&utm_campaign=ajanlo_banner_Gr

 

Olvasd végig kérlek, 100-ból egy lesz, akivel minden ok.

Ne a nagy cicát tartsd szem előtt, ne a kiállítási kupákat, hanem az egészséget, ha nem akarsz úgy járni, mint én:

http://zserbo.hupont.hu/

 

És a MA IS!!!, az eset után is, "top tenyésztőnek" tartott legalja szaporító:

https://www.facebook.com/pg/allatvedorseg/photos/?tab=album&album_id=1155505677795308

 

Légy körültekintő a választásnál, kérd el a teszteket, az áh, persze, mindenre tesztelve vannak bemondás nem elég.

 

Előzmény:
zizu1080 Creative Commons License 2017-02-16 18:54:02 24340

Sziasztok!

 

Kérlek írjatok nekem tenyésztőt/tenyésztőket akit jó szívvel ajánlanátok. Szeretnénk egy maine coon cicát, az álom hogy jó nagy cica legyen majd belőle, de tudom hogy ez zsákbamacska :)

Szétnéztem a neten tudom hogy sok tenyésztő van de a weboldalakon túl hát sok negatív dolgot is találtam, nem tudom kinek lehet hinni.....

Akinek van tapasztalata vagy ismeri a tenyésztőt kérem írjon.

Nem tenyésztésre szánjuk!

nagyon köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!