|
|
|
|
 |
banda-vezér
2017-02-16 20:54:29
|
24341
|
A jó tenéysztő az, aki ezeknek a kritériumoknak megfelel:
https://otthonterkep.hu/elad%C3%B3-sor/Budapest+XII/100--m/200-500-nm/kiss+j%C3%A1nos+alt%C3%A1bornagy+utca-k%C3%B6zepes_%C3%A1llapot%C3%BA-h%C3%A1zk%C3%B6zponti-1793488?utm_source=velvet&utm_medium=cikk_velvet&utm_campaign=ajanlo_banner_Gr
Olvasd végig kérlek, 100-ból egy lesz, akivel minden ok.
Ne a nagy cicát tartsd szem előtt, ne a kiállítási kupákat, hanem az egészséget, ha nem akarsz úgy járni, mint én:
http://zserbo.hupont.hu/
És a MA IS!!!, az eset után is, "top tenyésztőnek" tartott legalja szaporító:
https://www.facebook.com/pg/allatvedorseg/photos/?tab=album&album_id=1155505677795308
Légy körültekintő a választásnál, kérd el a teszteket, az áh, persze, mindenre tesztelve vannak bemondás nem elég.
|
|
A hozzászólás:
 |
zizu1080
2017-02-16 18:54:02
|
24340
|
Sziasztok!
Kérlek írjatok nekem tenyésztőt/tenyésztőket akit jó szívvel ajánlanátok. Szeretnénk egy maine coon cicát, az álom hogy jó nagy cica legyen majd belőle, de tudom hogy ez zsákbamacska :)
Szétnéztem a neten tudom hogy sok tenyésztő van de a weboldalakon túl hát sok negatív dolgot is találtam, nem tudom kinek lehet hinni.....
Akinek van tapasztalata vagy ismeri a tenyésztőt kérem írjon.
Nem tenyésztésre szánjuk!
nagyon köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|