Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-15 03:26:48 6135

Köszönöm a szépséges gácsért. Hogy túl legyen a sokkon, rögtön levágtam a szárnyát és betettem kajával, vízzel egy üres ólba. Meg lehetett sértődve, mert a falnak fordult, holnap lesz a barátkozós nap, mert elég későn értünk haza. Remélem fehérnek begyógyul a lába, talán bele akadt valamibe a csomagtartóban, szalmát kellett volna tennem alá, de már késő bánat. Örülök, hogy kezeled a sebét. Szelíd jószág amúgy, remélem, hamar megszokja az új környezetet. Üdv!

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-14 19:10:47 6134

hát köszönöm!Mit kérsz   érte?elnézést  a késésért...:(

A   másik lánykacsa   ma   nem  jött vissza,úgyhogy  lehet,hogy   fogságra   lesznek   ítélve.A    te   kacsikádat   sebészeti  kezelésnek  kellett alávetni,mert azért  vérzett,mert  a  körme   a  lábújja   egy   részével  le  volt  szakadva:(fertőtlenítős  kezelést   kapott és   bekötöztem  az  ujját!Gyönyörű kis   jószág:)

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-14 16:55:55 6133

Amint elkotlik az egyik tyúk, szállítjuk neked egy Pályás találkozóra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!