|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-15 03:26:48
|
6135
|
Köszönöm a szépséges gácsért. Hogy túl legyen a sokkon, rögtön levágtam a szárnyát és betettem kajával, vízzel egy üres ólba. Meg lehetett sértődve, mert a falnak fordult, holnap lesz a barátkozós nap, mert elég későn értünk haza. Remélem fehérnek begyógyul a lába, talán bele akadt valamibe a csomagtartóban, szalmát kellett volna tennem alá, de már késő bánat. Örülök, hogy kezeled a sebét. Szelíd jószág amúgy, remélem, hamar megszokja az új környezetet. Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-14 19:10:47
|
6134
|
hát köszönöm!Mit kérsz érte?elnézést a késésért...:(
A másik lánykacsa ma nem jött vissza,úgyhogy lehet,hogy fogságra lesznek ítélve.A te kacsikádat sebészeti kezelésnek kellett alávetni,mert azért vérzett,mert a körme a lábújja egy részével le volt szakadva:(fertőtlenítős kezelést kapott és bekötöztem az ujját!Gyönyörű kis jószág:) |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-14 16:55:55
|
6133
|
Amint elkotlik az egyik tyúk, szállítjuk neked egy Pályás találkozóra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|