|
|
|
|
 |
atrego
2017-02-14 19:10:47
|
6134
|
hát köszönöm!Mit kérsz érte?elnézést a késésért...:(
A másik lánykacsa ma nem jött vissza,úgyhogy lehet,hogy fogságra lesznek ítélve.A te kacsikádat sebészeti kezelésnek kellett alávetni,mert azért vérzett,mert a körme a lábújja egy részével le volt szakadva:(fertőtlenítős kezelést kapott és bekötöztem az ujját!Gyönyörű kis jószág:) |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-14 16:55:55
|
6133
|
Amint elkotlik az egyik tyúk, szállítjuk neked egy Pályás találkozóra. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-02-14 08:30:21
|
6131
|
Ok.!11-re ott leszek a Szentlélek téren a HÉV megàllóban |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|