Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-02-14 19:10:47 6134

hát köszönöm!Mit kérsz   érte?elnézést  a késésért...:(

A   másik lánykacsa   ma   nem  jött vissza,úgyhogy  lehet,hogy   fogságra   lesznek   ítélve.A    te   kacsikádat   sebészeti  kezelésnek  kellett alávetni,mert azért  vérzett,mert  a  körme   a  lábújja   egy   részével  le  volt  szakadva:(fertőtlenítős  kezelést   kapott és   bekötöztem  az  ujját!Gyönyörű kis   jószág:)

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-14 16:55:55 6133

Amint elkotlik az egyik tyúk, szállítjuk neked egy Pályás találkozóra.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-02-14 08:30:21 6131

Ok.!11-re ott leszek a Szentlélek téren a HÉV megàllóban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!