Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2017-02-14 16:35:52 6137

de az egyébre, fára, brikettre stb. gondolom kell fizetned.

nekem viszont villanyszámlát sem kell fizetni, annak ellenére, hogy klíma egészíti ki a gázkazánt.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2017-02-14 15:56:04 6136

Értem én. Nekem 0.-Ft szokott lenni a fűtésre a gázszámlám, amikor egyáltalán nem gázzal fűtök :D Illetve nem egészen, mert akkor is van havi alapdíj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!