Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-02-14 08:30:21 6131

Ok.!11-re ott leszek a Szentlélek téren a HÉV megàllóban

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-14 07:29:40 6130

30/254-3057 Hívj, ha nálad van változás, 10-kor indulunk itthonról.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-02-13 23:30:18 6128

akkor még aktuális  a  Szentlélek téri találkozó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!