|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-14 07:29:40
|
6130
|
30/254-3057 Hívj, ha nálad van változás, 10-kor indulunk itthonról. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-14 06:26:37
|
6129
|
Természetesen. Már külön ólban van a fehér tojó, 11-kor találkozunk. Vigyek egy tyúkot is?
|
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-13 23:30:18
|
6128
|
akkor még aktuális a Szentlélek téri találkozó? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 23:10:15
|
6122
|
Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|