Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-14 07:29:40 6130

30/254-3057 Hívj, ha nálad van változás, 10-kor indulunk itthonról.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-14 06:26:37 6129

Természetesen. Már külön ólban van a fehér tojó, 11-kor találkozunk. Vigyek egy tyúkot is?

 

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-13 23:30:18 6128

akkor még aktuális  a  Szentlélek téri találkozó?

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 23:10:15 6122

Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!