Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2017-02-13 21:13:27 950

Miért kéne olyannak lennie, mint a napfény?

 

Csak az egyiknek találtam meg a dobozát: ESTO Lighting Gmbh. 9W

Ra 80
elég bántó ez egyébként, ha étkezőhelységben ilyen lenne, rosszul lennék, mikor meglátnám az ételt, de szobában is rövid úton jöhet a fejfájás. A lépcsőházban viszont nem zavar egyáltalán.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2017-02-13 11:59:32 949

Pontosan mid van?
A led-ben nincs uv fény, így sose lesz olyan mint a napfény, pláne, hogy a mosószeripar az uv reagens anyagok bepacsmagolásával veri át a fehérnépet.

Előzmény:
Beer Monster Creative Commons License 2017-02-12 14:58:24 948

Tulajdonképpen kellhet, bár nem olyan kellemetlen. Nekem 82-es van, (jó, szarnak szar...) de nem hat zavarólag a pár másodperc használat alatt. Az asszonynép sem áll neki az előszobában sminkelni vagy hajat festeni.


Ahol tartózkodik az ember, na ott felérne egy kínzással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!