|
|
|
|
 |
Törölt nick
2017-02-13 11:59:32
|
949
|
Pontosan mid van? A led-ben nincs uv fény, így sose lesz olyan mint a napfény, pláne, hogy a mosószeripar az uv reagens anyagok bepacsmagolásával veri át a fehérnépet. |
|
A hozzászólás:
 |
Beer Monster
2017-02-12 14:58:24
|
948
|
Tulajdonképpen kellhet, bár nem olyan kellemetlen. Nekem 82-es van, (jó, szarnak szar...) de nem hat zavarólag a pár másodperc használat alatt. Az asszonynép sem áll neki az előszobában sminkelni vagy hajat festeni.
Ahol tartózkodik az ember, na ott felérne egy kínzással.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2017-02-12 11:04:49
|
947
|
Ahol tükörben nézegeti magát valaki (előszoba) ott már igencsak kell a színvisszaadás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|