|
|
|
|
 |
Beer Monster
2017-02-12 14:58:24
|
948
|
Tulajdonképpen kellhet, bár nem olyan kellemetlen. Nekem 82-es van, (jó, szarnak szar...) de nem hat zavarólag a pár másodperc használat alatt. Az asszonynép sem áll neki az előszobában sminkelni vagy hajat festeni.
Ahol tartózkodik az ember, na ott felérne egy kínzással.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-02-12 11:04:49
|
947
|
Ahol tükörben nézegeti magát valaki (előszoba) ott már igencsak kell a színvisszaadás. |
|
Előzmény:
 |
Beer Monster
2017-02-10 22:53:39
|
946
|
Hogy ne legyen erős kék-sugárzása, és - előszobát, WC-t ilyeneket leszmítva - a lakószobákban a színvisszaadás értéke 90 fölötti legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|