|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 23:43:32
|
6124
|
Kétfajta tyúk-kakas állományom van:
Az egyik fehér-zsömleszínű-kendermagos és sötétszürke 4 db tyúk és a kakasuk hófehér.
A másik bandában két fekete erdélyi kopasz nyakú tyúk van és három fehér fülű olasz tyúk, a kakasuk olasz fehér fülű fajta. Itt van egy nagyon jó kotlós, az egyik olasz az.
Mindegyik csoportot elkülönítve tartok, zsalukőből épített ólakban és vadmadaraktól védett vakondhálóval burkolt kifutókban. A néma kacsák is külön vannak, ők szenvednek most a legtöbbet, mert a kifutójuk elég kicsi. Már nagyon elegem van, meg nekik is ebből a madárinfluenzás zárlatból, hogy kezd sütni a nap. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-11 23:32:44
|
6123
|
tényleg ,neked pici holland törpe ,illetve japán kakaskák kellenek?Neked van normál termetű,erős kotlási hajlamú tyúkod? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 23:10:15
|
6122
|
Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|