Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 23:43:32 6124

Kétfajta tyúk-kakas állományom van:

Az egyik fehér-zsömleszínű-kendermagos és sötétszürke 4 db tyúk és a kakasuk hófehér.

A másik bandában két fekete erdélyi kopasz nyakú tyúk van és három fehér fülű olasz tyúk, a kakasuk olasz fehér fülű fajta. Itt van egy nagyon jó kotlós, az egyik olasz az.

Mindegyik csoportot elkülönítve tartok, zsalukőből épített ólakban és vadmadaraktól védett vakondhálóval burkolt kifutókban. A néma kacsák is külön vannak, ők szenvednek most a legtöbbet, mert a kifutójuk elég kicsi. Már nagyon elegem van, meg nekik is ebből a madárinfluenzás zárlatból, hogy kezd sütni a nap.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-11 23:32:44 6123

tényleg ,neked   pici  holland  törpe  ,illetve   japán  kakaskák  kellenek?Neked van   normál  termetű,erős  kotlási  hajlamú  tyúkod?

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 23:10:15 6122

Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!