|
|
|
|
 |
atrego
2017-02-13 23:30:18
|
6128
|
akkor még aktuális a Szentlélek téri találkozó? |
|
 |
atrego
2017-02-11 23:32:44
|
6123
|
tényleg ,neked pici holland törpe ,illetve japán kakaskák kellenek?Neked van normál termetű,erős kotlási hajlamú tyúkod? |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 23:10:15
|
6122
|
Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-02-11 19:00:09
|
6121
|
kedd 11 Szentlélek tér?A HÉV megállóban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|