Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 23:10:15 6122

Február 14-én, kedden, délelőtt 11 órakor a Szent lélek téren a HÉV megállóban, OK.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-11 19:00:09 6121

kedd 11  Szentlélek tér?A HÉV megállóban?

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 14:51:18 6120

Most kaptam az értesítést, hogy kedden autóval tudnék menni. Az sokkal gyorsabb, kb. egy óra alatt a térnél tudnánk lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!