|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 14:51:18
|
6120
|
Most kaptam az értesítést, hogy kedden autóval tudnék menni. Az sokkal gyorsabb, kb. egy óra alatt a térnél tudnánk lenni. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 14:46:37
|
6119
|
Igaziból nagyjából fél 11-re kellene odaérnem, de mivel gyalog, révvel, volán busszal és hévvel közlekedem, ajánlottam a 11 órát. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 14:44:42
|
6118
|
Lakhelyről 8 órakor indulok, 11-re tudnék a Szentlélek téren lenni. Hétfő? Kedd? Megfelelne így? |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-11 12:26:40
|
6117
|
Szentlélek tér megfelelne a HÉV mellett?
és mikor? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 04:47:30
|
6116
|
Szentendre felől jövünk a 11-es úton. Vagy a Megyeri hídon át megyünk Pest felé, vagy a Szentendrei úton Budára a Flórián felé. Az M3-as alatt a budapesti hármas metrót értettem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|