Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 14:51:18 6120

Most kaptam az értesítést, hogy kedden autóval tudnék menni. Az sokkal gyorsabb, kb. egy óra alatt a térnél tudnánk lenni.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 14:46:37 6119

Igaziból nagyjából fél 11-re kellene odaérnem, de mivel gyalog, révvel, volán busszal és hévvel közlekedem, ajánlottam a 11 órát.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 14:44:42 6118

Lakhelyről 8 órakor indulok, 11-re tudnék a Szentlélek téren lenni. Hétfő? Kedd? Megfelelne így?

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-11 12:26:40 6117

Szentlélek tér megfelelne  a  HÉV mellett?

és  mikor?

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 04:47:30 6116

Szentendre felől jövünk a 11-es úton. Vagy a Megyeri hídon át megyünk Pest felé, vagy a Szentendrei úton Budára a Flórián felé. Az M3-as alatt a budapesti hármas metrót értettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!