|
|
|
|
 |
Törölt nick
2017-02-12 11:04:49
|
947
|
Ahol tükörben nézegeti magát valaki (előszoba) ott már igencsak kell a színvisszaadás. |
|
A hozzászólás:
 |
Beer Monster
2017-02-10 22:53:39
|
946
|
Hogy ne legyen erős kék-sugárzása, és - előszobát, WC-t ilyeneket leszmítva - a lakószobákban a színvisszaadás értéke 90 fölötti legyen. |
|
Előzmény:
 |
ovecskin
2017-02-08 14:49:38
|
943
|
Sziasztok! Felújitom a lakásom és gipszkarton menyezetem lesz. Süllyesztett led lámpákat akarok minden helyiségbe. Tudtok ajánlani jó ár/érték arányban ledpanelt vagy led mélysugárzót? Melyiket ajánljátok? Panelt vagy Mélysugárzót? Mire kell figyelnem? Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|