|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-11 04:47:30
|
6116
|
Szentendre felől jövünk a 11-es úton. Vagy a Megyeri hídon át megyünk Pest felé, vagy a Szentendrei úton Budára a Flórián felé. Az M3-as alatt a budapesti hármas metrót értettem. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-10 18:09:08
|
6115
|
te merről jössz?Az M3-as autópályán?Mert akkor találkozhatnánk a temető parkolójában |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-02-10 09:40:50
|
6114
|
A hol-t kifelejtettem. Esetleg M3-as metró Újpest városkapu parkolójában, a VOLÁN busz végállomás mellett? De ajánlj mást, ami neked megfelelő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|