Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-11 04:47:30 6116

Szentendre felől jövünk a 11-es úton. Vagy a Megyeri hídon át megyünk Pest felé, vagy a Szentendrei úton Budára a Flórián felé. Az M3-as alatt a budapesti hármas metrót értettem.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-02-10 18:09:08 6115

te  merről  jössz?Az  M3-as  autópályán?Mert akkor  találkozhatnánk a  temető  parkolójában

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-10 09:40:50 6114

A hol-t kifelejtettem. Esetleg M3-as metró Újpest városkapu parkolójában, a VOLÁN busz végállomás mellett? De ajánlj mást, ami neked megfelelő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!