Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-02-10 18:09:08 6115

te  merről  jössz?Az  M3-as  autópályán?Mert akkor  találkozhatnánk a  temető  parkolójában

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-02-10 09:40:50 6114

A hol-t kifelejtettem. Esetleg M3-as metró Újpest városkapu parkolójában, a VOLÁN busz végállomás mellett? De ajánlj mást, ami neked megfelelő.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-02-06 09:50:36 6111

neked  mikor és  hol  lenne  jó  a  találkozó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!