|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-10 09:40:50
|
6114
|
A hol-t kifelejtettem. Esetleg M3-as metró Újpest városkapu parkolójában, a VOLÁN busz végállomás mellett? De ajánlj mást, ami neked megfelelő. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-02-10 07:38:07
|
6113
|
Kérlek, ajánlj lehetőleg két időpontot jövő héttől. Üdv.V. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-02-06 09:50:36
|
6111
|
neked mikor és hol lenne jó a találkozó? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-29 07:31:23
|
6107
|
Remélem, rendben beilleszkedik, majd összerakom a leendő feleséggel, hogy meg tudják szokni egymást. Mennyi idős a gácsér? Mi nyugdíjasok vagyunk, az időbeosztásunkat főleg és időnként az unokák határozzák meg. Hétvége vagy hátköznap is megfelel a találkozásra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|