|
|
|
|
 |
atrego
2017-02-06 09:50:36
|
6111
|
neked mikor és hol lenne jó a találkozó? |
|
 |
atrego
2017-01-29 10:19:23
|
6108
|
igen,amikor nem vagyok szolgálatban.Augusztusi |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-29 07:31:23
|
6107
|
Remélem, rendben beilleszkedik, majd összerakom a leendő feleséggel, hogy meg tudják szokni egymást. Mennyi idős a gácsér? Mi nyugdíjasok vagyunk, az időbeosztásunkat főleg és időnként az unokák határozzák meg. Hétvége vagy hátköznap is megfelel a találkozásra? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|