Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-02-06 09:50:36 6111

neked  mikor és  hol  lenne  jó  a  találkozó?

atrego Creative Commons License 2017-01-29 10:19:23 6108

igen,amikor nem vagyok  szolgálatban.Augusztusi

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-29 07:31:23 6107

Remélem, rendben beilleszkedik, majd összerakom a leendő feleséggel, hogy meg tudják szokni egymást. Mennyi idős a gácsér? Mi nyugdíjasok vagyunk, az időbeosztásunkat főleg és időnként az unokák határozzák meg. Hétvége vagy hátköznap is megfelel a találkozásra?

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-01-28 16:30:38 6106

 itt     a   fenevad:)kicsit   most  koszos   lett:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!