Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-01-28 16:28:16 6105

nekem a Szentlélek tér is jó

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-28 06:42:13 6104

Kérlek, gondolkozz egy mindkettőnknek megfelelő találkozási ponton. Mi Szentendre felől érkezünk, vagy a Flórián felé, vagy a Megyeri hídon szoktunk közlekedni Budapestre.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-01-26 16:42:07 6103

rendben

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!